ART / Lithographs / Litograph in colors 14193099
nr 1419 3099
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Peter Åström (b. 1946), Sweden. Signed, numbered 40/56. Litograph in colors. Sheet: 56x76cm, outer dimensions including frame: 67x86cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 40/56. Färglitografi. Bladets mått: 56x76cm, yttermått inklusive ram: 67x86cm
Peter Åström, Swedish painter born 1946.
800
SEK 500
Monday September 20 2021
at 20:14:36